Human PLUS yılların tecrübesini birleştirip Markanıza Artı katmayı hedefliyor. İsmimizin özünde olduğu gibi İnsan kaynağı ile sizin Markanızı benimsediğimizi ve buna bir + (Plus) katabileceğimize inanıyoruz. Kongre, Fuar, Festival, Incentive, Lansman, Event, Indoor ve Outdoor gibi alanlarda müşterilerimize Profesyonel hizmetler sunuyoruz. Samsun merkezli şirketimiz, tanınmış markalara Karadeniz Bölgesinde hizmet verip, geniş kadrosu ile müşterilerinin tüm beklentilerini karşılamaktadır. Verdiğimiz eğitimler sayesinde sadece eleman değil, eğitimli ve deneyimli eleman temin ediyoruz. Her yapılan işi kendi işimiz gibi görüyor, her işin başında projelendirme hazırlıyor, iş sürecinde takibi sağlıyor ve sonuçları size rapor ediyoruz.

Samsun Grand Sheraton Otel, Samsun Anemon Otel, Samsun Hampton By Hilton Otel, Samsun Park İnn By Radison Otel, Samsun Tüyap Kongre ve Fuar Merkezi, Samsunspor gibi büyük işletmelerin talepleri üzerine,  Banket Organizasyonları esnasında Extra Garson, Komi, Aşçı, Vale, Kat hizmetleri görevlisi, Steward gibi yarı zamanlı veya bodrolama sistemiyle personel hizmeti sağlamaktayız.

2018 yılında Samsun’da 280’den fazla etkinliğe imza atan Human PLUS Türkiye genelinde ise 700’ün üzerindeki organizasyonlara destek hizmet vermiştir.
Samsun 2017 23rd Summer Deaflympics  (23. Yaz İşitme Engelliler Olimpiyat Oyunları),
Samsun Gençlik Festivali(2017-2018),
Trabzon Akyazı Spor Kompleksi Açılışı
gibi organizasyonlarda tedarikçi firma rolünü başarıyla üstlenmiştir.

Yapıkredi, Turkcell, CocaCola, Nescafe, Vodafone, Halkbank, TurkTelekom, Efes Pilsen, Garanti Bankası, Redbull, gibi birçok firma ve marka için Lansman, Event ve Toplantı Organizasyonu gerçekleştirmiştir.

VIP Transfer konusunda Human PLUS Samsun ve Trabzon’da birçok müşterisine en iyi ve en kaliteli hizmeti sunmuştur. Türkiye’nin her yerinde VIP transfer ve Vale hizmeti ihtiyaçlarınızda da HumanPLUS yanınızda.

 Catering, Kutlama, Kurumsal Organizasyon, Temalı Parti gibi davetleriniz, size özel konseptlerle Gastro Art ile hayata geçiyor. Eğer tercihiniz davetinizi kendi iş yerinizde veya diğer ortamlarda gerçekleştirmek ise,  ‘outside catering’ hizmeti de veriyoruz. Neye ihtiyacınız olduğunu belirlemeniz yeter. Özel zevklerin ekseninde, dünya mutfaklarına lezzetli yolculuklar yapacağınız veya kişiye özel konsept-kursları memnuniyetle gerçekleştiriyor. Bütün ikramlar en leziz şekilde hazırlanarak, konusunda uzman personelimiz tarafından servis yapılmakta ve tüm istekleriniz en mükemmel şekilde organize edilmektedir

HumanPLUS ayrıca 2018 yılı itibariyle kendi bünyesinde oluşturduğu Dijital Reklam Ajansı HumanPLUS Dijital ile müşterilerine Sosyal Medya Danışmanlık ve Yönetim, Grafik Tasarımı, Video Prodüksiyonu gibi birçok Dijital Medya Çözümleri ile hizmet vermeye başlamıştır.