HumanPLUS

İnsan Kaynakları & Organizasyon Hizmetleri

2011 yılından bu yana Ulusal ve Uluslararası Kongre, Fuar, Sempozyum, Seminer, Konser, Festival, Açılış, İndoor & Outdoor Etkinlikler de ,

İnsan Kaynakları, Catering, Vip Transfer, Fuar Stand & Uygulamaları, Orkestra, Ses, Işık, Sahne, Süsleme ve Dekor Hizmetlerini en iyi şekilde sunmaktadır. 

İnsan Kaynakları;

Organizasyonlarınız da Karşılama, Yönlendirme ve Kayıt  gibi işlerinizi, birçok organizasyon ve etkinlikte görev almış deneyimli, genç  Host, Hostes, A Plus Hostes ve Spv’lerimiz ile;  sağlıyoruz.

Ses Işık Sahne ve Dekor Hizmetleri; 

Firmamız; Toplantı, Kongre, Fuar & Outdoor Etkinlikleriniz de  Ses, Işık, Sahne, hizmetlerinin yanı sıra, Duo, Trio, Orkestra ve Dj Hizmetlerini yerel veya Ulusal sanatçılarla sunmaktayız.

Catering Hizmetleri ;

Catering sektöründe farklı lezzet, profosyonelliği alışkanlık haline getirmiş, çözüm odaklı, yenilikçi ve dinamik yapısı ile kaliteyi ön planda tutarak kişilerin veya kurumların fuar, düğün, açılış, şirket aktiviteleri, ev davetleri, piknik organizasyonları, yılbaşı etkinlikleri      A la carte servis gibi birçok alanda hizmet vermekteyiz.

 

Vip Transfer Hizmetleri;

Turizm taşımacılığı ve VIP araç kiralama alanında Samsun merkezli faaliyet göstermeye başlayan HumanPLUS , çözüm ortağı olduğu gerek kurumsal şirketler, gerekse bireysel alanda, butik ve kişiye özel VIP hizmet vermektedir.

Uzman ekibi ve yüksek kalite standartlarında donatılmış her çeşit konfora sahip VIP araç portföyü ile siz değerli misafirlerimiz için müşteri memnuniyeti odaklı olarak en kaliteli hizmeti sunmayı hedeflemektedir.

 

Fuar Stand ve Uygulamaları ; 

İhtiyaçlarınıza ve ürünlerinize özel ahşap, maksima, ürün teşhir stand tasarım ve uygulamalarımızla sizlerinhayalini kurduğunuz şekilde fuarınızı geçirmenizi sağlıyoruz.